Náš příběh

Mít partnera námořníka, znamená nejen zvláštní příjmení, ale také časté cestování a nekonečné stěhování. Když vás však na vašich výpravách doprovází kufříkový šicí stroj, můžete velmi snadno proniknout do jinak cizí společnosti a necítit se jako obyčejný turista. Po letech pak cestujete s dětmi a pestré látky na trzích ztrácí rázem své kouzlo, protože vaše oči sledují mezi pulty pouze běhající ratolesti.

Při pobytu v USA počátkem nového tisíciletí jsem objevila možnost nákupu látek v klidu domova přes internet a začala jsem využívat jeho benefity. Tehdy se zrodil nápad, umožnit i českým švadlenkám podobný servis.

V roce 2011 jsem pak opravdu spoustila svůj e-shop s látkami. Dnes nabízíme stálou paletu (nejen) základních barev především jednobarevných úpletů různého složení, mnoho potištěných látek pro kreativní tvoření, kvalitní zipy japonského výrobce YKK a třeba také zajímavé lemovací pruženky z české produkce.

Objednat jeden den látku a druhý den z ní ušít tričko? I to je možné. Skladem pro vás máme přes 50 různých odstínů jednobarevného elastického jednolíce v extra šíři, výplňku i viskózy a vždy se snažíme, aby k vám váš balíček dorazil co nejrychleji. Stále také obměňujeme nabídku potištěných úpletů a samozřejmě vám poradíme s výběrem vhodného barevného odstínu do kombinace. Na požádání vám rádi zašleme vzorky látek, abychom váš výběr zjednodušili.

Na každém zákazníkovi nám záleží a jsme vám k dispozici v pracovní dny mezi 8:00 - 16:00 hod na telefonu, e-mailu i FB. Osobně se s vámi rádi setkáme v našem distribučním skladu, kde si můžete vyzvednou svou objednávku, ale také si můžete prohlédnout celou naši nabídku.