Náš příběh

Mít partnera námořníka, znamená nejen zvláštní příjmení, ale také časté cestování a nekonečné stěhování. Když vás však na vašich výpravách doprovází kufříkový šicí stroj, můžete velmi snadno proniknout do jinak cizí společnosti a necítit se jako obyčejný turista. Po letech pak cestujete s dětmi a pestré látky na trzích ztrácí rázem své kouzlo, protože vaše oči sledují mezi pulty pouze běhající ratolesti.

Při pobytu v USA počátkem nového tisíciletí jsem objevila možnost nákupu látek v klidu domova přes internet a začala jsem využívat jeho benefity. Tehdy se zrodil nápad, umožnit i českým švadlenkám podobný servis.

V roce 2011 jsem pak opravdu spoustila svůj e-shop s látkami. Dnes nabízíme stálou paletu (nejen) základních barev především jednobarevných úpletů různého složení, mnoho potištěných látek pro kreativní tvoření, kvalitní zipy japonského výrobce YKK a třeba také zajímavé lemovací pruženky z české produkce.

Objednat jeden den látku a druhý den z ní ušít tričko? I to je možné. Skladem pro vás máme přes 50 různých odstínů jednobarevného elastického jednolíce v extra šíři, výplňku i viskózy a vždy se snažíme, aby k vám váš balíček dorazil co nejrychleji. Stále také obměňujeme nabídku potištěných úpletů a samozřejmě vám poradíme s výběrem vhodného barevného odstínu do kombinace. Na požádání vám rádi zašleme vzorky látek, abychom váš výběr zjednodušili.

Na každém zákazníkovi nám záleží a jsme vám k dispozici v pracovní dny mezi 8:00 - 16:00 hod na telefonu, e-mailu i FB. Osobně se s vámi rádi setkáme v našem distribučním skladu, kde si můžete vyzvednou svou objednávku, ale také si můžete prohlédnout celou naši nabídku.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení